# Player

Count

Club Name

Home Team

Home Division

Team Name

League Name

1 99 Abhinay Gautam 4 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
2 Aabish Dahal 4 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
3 Aadheen Al Shafi 4 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
4 Aahil Waseem 3 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
5 Aakash Subandh 3 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
6 Aakash Subandh 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
7 Aamir Ali 7 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
8 Aamir Mehmood 5 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
9 Aarav Joshi 6 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
10 Aarin Venkatesh 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
11 Aarin Venkatesh 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
12 Aarush Gupta 1 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
13 Aatif Parvez 5 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
14 Aayan Minhas 2 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
15 Aayan Minhas 1 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
16 Abdul Hunan 2 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
17 Abdul Hunan 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
18 Abdul Hunan 3 KB KB U18 U18 KB U18 U18
19 Abdul Kadir 5 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
20 Abdul Qadir 4 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
21 Abdul Rafeh 4 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
22 Abdul Rafeh 2 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
23 Abdul Rafeh 3 KB KB U18 U18 KB U18 U18
24 Abdul Wahab 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
25 Abdul Hadi Said 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
26 Abdul Jalal Safi 5 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
27 Abdul Rahman Ahmal 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
28 Abdul Rahman Ahmal 3 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
29 Abdul Wahab Hashmi 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
30 Abdull Baseer Hakeemzai 1 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
31 Abdull Baseer Hakeemzai 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
32 Abdulla Safi 7 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
33 Abdullah Imran 1 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
34 Abdullah Mahmood 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
35 Abdullah Soysob 3 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
36 Abdullah Soysob 1 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
37 Abdulrahman Abdulrahman Naimzai 2 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
38 Abdus Samad Azad Choudary 2 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
39 Abhay Kinra 2 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
40 Abhinav Sarangi 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
41 Abhinav Singh 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
42 Abhinav Singh 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
43 Abhishek Gupta 5 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
44 Abhishek Raghav 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
45 Abid Khan 3 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
46 Abid Sana 3 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
47 Abidullah Wisal 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
48 Abir Sany 4 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
49 Absar Khan 5 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
50 Abubakr Ghaffar 3 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
51 Adam Pirzada 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
52 Adam Pirzada 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
53 Adam Raza 2 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
54 Adam Raza 3 KB KB U18 U18 KB U18 U18
55 Adam Sarten 3 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
56 Adeel Akhtar 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
57 Adeel Akhtar 5 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
58 Adeel Amjad 1 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
59 Aden Aftab 3 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
60 Aden Aftab 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
61 Adil Khurshid 4 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
62 Adil Mehmood 2 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
63 Adil Mehmood 2 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
64 Adithya Manimaran 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
65 Adithya Manimaran 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
66 Aditya Sachdev 2 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
67 Aditya Sachdev 4 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
68 Adnan Javed 3 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
69 Advik Akar 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
70 Advik Akar 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
71 Advik Jha 3 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
72 Adyaan Hussain 2 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
73 Adyaan Hussain 1 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
74 Afsar Ali Shah 3 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
75 Aftab Ahmed 3 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
76 Afzal Khan 1 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
77 Agrim Bhatnagar 3 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
78 Ahad Shamraiz 5 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
79 Ahmad Barakai 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
80 Ahmad Raza 2 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
81 Ahmed Bhatti 7 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
82 Ahmed Nawaz Khan 3 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
83 Ahmed Usman Javaid 1 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
84 Ahsan Ismail 2 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
85 Ahsan Ismail 1 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
86 Ahsan Rahman 5 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
87 Ahsan Naveed Raja 5 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
88 Aiden Souza 3 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
89 Ajaiveer Singh Malhi 5 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
90 Ajantha Bk 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
91 Ajanthan Kamalasingam 1 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
92 Ajanthan Kumarasamy 4 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
93 Ajit Sethi 3 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
94 Ajmal Jabar 3 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
95 Akbar Naim 1 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
96 Akbar (Shahabodin) Uriakhail 5 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
97 Akshay Bharadwaj 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
98 Akshay Bhardwaj 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
99 Akshaya Kaldera 3 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
100 Alamin Razi 1 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
101 Alan Matthews 4 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
102 Alan Matthews 4 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
103 Alan Matthews 2 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
104 Alan Matthews 2 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
105 Ali Faiz 2 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
106 Ali Faiz 1 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
107 Ali Hasib 7 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
108 Ali Ul-Hassan 5 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
109 Ali Asghar Akhtar 2 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
110 Ali Asghar Akhtar 3 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
111 Ali Asghar Akhtar 1 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
112 Ali Hassan Khan 1 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
113 Ali Hassan Khan 2 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
114 Ali Hussain Ahmad 5 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
115 Ali Hussain Ahmad 3 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
116 Ali Khurram Khan 1 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
117 Allan Maigaard 2 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
118 Altamish Khan Durrani 2 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
119 Altamish Khan Durrani 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
120 Amaar Haider 3 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
121 Amalka Pathirage 2 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
122 Amalka Pathirage 5 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
123 Ameesh Khatkar 2 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
124 Ameya Mehendale 4 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
125 Ameya Nilesh Rane 3 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
126 Amir Altaf 1 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
127 Amit Dubey 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
128 Amit Tyagi 5 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
129 Ammar Anwar 3 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
130 Ammar Anwar 3 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
131 Ammar Zahid 3 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
132 Amod Mahajan 5 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
133 Amogh Sharan 1 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
134 Amol Ghute 5 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
135 Amrendra Kumar 4 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
136 Anand Jayaraman 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
137 Anand Jayaraman 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
138 Anand Raj Ganesan 5 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
139 Ananda Senevirathna 2 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
140 Anas Waqas 5 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
141 Anas Waqas 2 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
142 Anchit Mathur 2 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
143 Anders Bülow 2 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
144 Anders Grønlund 6 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
145 Anders Isager 2 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
146 Anders Isager 2 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
147 Anders Isager 1 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
148 Anders Leiberg 3 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
149 Andreas Krengel 6 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
150 Andreas Krengel 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
151 Andrew Perera 3 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
152 Andrew Perera 3 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
153 Anil Kandel 2 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
154 Anique Uddin 5 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
155 Aniruddha Lapalikar 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
156 Anirudh Arthanari 4 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
157 Anirudh Ram Sriram 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
158 Anis Akhtar 5 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
159 Anish Raj Bhusal 1 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
160 Anjan Reddy Rachamallu 2 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
161 Anjan Reddy Rachamallu 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
162 Anjum Shabbir 5 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
163 Anjum Shabbir 3 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
164 Ankit Verma 5 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
165 Ankur Bajpai 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
166 Ankur Chakraborty 5 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
167 Ankush Mankar 2 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
168 Ankush Venugopal 5 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
169 Anne-Sofie Brock Slebsager 1 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
170 Anshul Chaunhan 1 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
171 Anshul Solanki 6 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
172 Antar Hossain 4 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
173 Antony Daniel 4 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
174 Anveshak Vujjini 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
175 Appala Raju Kasarapu 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
176 Aqdus Mohammad Rakman 5 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
177 Aqeel Amjad 1 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
178 Arafat Ahmed 3 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
179 Aravinda Thilakaratna 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
180 Aravinda Thilakaratna 4 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
181 Aravinda Thilakaratna 2 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
182 Arbaz Khan 2 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
183 Arbaz Khan 1 Køge Køge OB OldBoys ØST Køge OB OldBoys ØST
184 Arham Khan 2 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
185 Arham Khan 2 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
186 Arham Khan 1 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
187 Arjun Kurri 3 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
188 Arjun Kurri 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
189 Arnab Ganguly 2 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
190 Aron Khan 1 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
191 Arpit Namdeo 3 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
192 Arsal Ahmed 4 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
193 Arsalan Nadeem Alvi 2 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
194 Aruldoss Ramadoss 2 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
195 Arumoy Ghosh 3 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
196 Arun Kumar 6 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
197 Arun Kumar 2 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
198 Arun Kumar 2 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
199 Arun Shankar 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
200 Arunkumar Krishnamurthy 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
201 Arunkumar Krishnamurthy 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
202 Aryan Pandita 6 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
203 Asad Faiz 5 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
204 Asad Ghafar 5 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
205 Asad Gujjar 3 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
206 Asad Shah 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
207 Asad Ayub Aziz 3 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
208 Asgar Ali Basha Blacksmith 4 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
209 Ashish Chaudhary 3 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
210 Ashok Kumar Mohan 5 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
211 Ashutosh Shukla 1 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
212 Ashwin Shankar 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
213 Ashwin Shetty 5 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
214 Asif Banaras 2 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
215 Asif Borson 1 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
216 Asim Akram Khan 4 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
217 Asraful Alam 1 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
218 Aswad Butt 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
219 Aswad Butt 2 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
220 Ata Ur-Rehman 3 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
221 Atharva Mohrir 6 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
222 Athik Saumy 2 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
223 Athil Saumy 2 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
224 Atif Ayub 1 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
225 Atif Ayub 3 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
226 Atif Ayub 2 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
227 Atta Ullah 4 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
228 Attah Raja 3 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
229 Attah Raja 4 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
230 Avijit Khan 1 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
231 Avijit Khan 4 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
232 Avinash Kumar Maurya 1 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
233 Avishek Ganguly 2 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
234 Awais Alam 4 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
235 Awais Javed 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
236 Awais Khan Bibi 2 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
237 Ayaan Javid 1 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
238 Ayaan Javid 1 KB KB U18 U18 KB U18 U18
239 Ayaan Nadeem 4 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
240 Ayaz Shairzad 3 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
241 Ayaz Shairzad 3 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
242 Aynal Haque Rana 2 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
243 Aynal Haque Rana 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
244 Azaan Shabbir 4 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
245 Azaan Shabbir 2 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
246 Azaan Zeb 1 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
247 Azaan Zeb 2 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
248 Azaan Khan Durrani 3 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
249 Azaan Khan Durrani 3 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
250 Azaan Khan Durrani 3 KB KB U18 U18 KB U18 U18
251 Azim Khan 5 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
252 Aziz Ahmad 6 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
253 Baaskar Balakumar 1 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
254 Baikuntha Sigdel 3 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
255 Balakrishna Talari 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
256 Balasubrimanian Thiagarajan 2 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
257 Bashir Ahmed 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
258 Bashir Ahmed 1 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
259 Bashir Shah 5 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
260 Bent Madsen 4 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
261 Benyamin Ahmad 4 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
262 Berkmans Chinnappan 4 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
263 Besiana Misimi 3 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
264 Bharath Reddy Madderi 3 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
265 Bharath Reddy Madderi 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
266 Bhaskar Dasgupta 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
267 Bhavendra Pun 1 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
268 Bhuvan Gummidi 4 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
269 Bikash Chandra Karmakar 5 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
270 Bilal Aftab 4 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
271 Bilal Aftab 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
272 Bilal Khan 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
273 Billal Hassan Ali 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
274 Binod Khair 2 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
275 Biplaw Agrahari 5 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
276 Bishal Poudel 3 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
277 Bjørn Børnig 1 Køge Køge OB OldBoys ØST Køge OB OldBoys ØST
278 Bobby Vaseem Malik Hussain 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
279 Brian Chari 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
280 Brijan Elwadhi 4 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
281 Buddhika Senevirathna 5 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
282 Camilla Madsen 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
283 Camilla Østergaard 2 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
284 Cane Peper 6 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
285 Cane Peper 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
286 Carsten Pedersen 2 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
287 Carsten Pedersen 4 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
288 Casper Clutton-Diesen 4 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
289 Casper Müller 6 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
290 Casper Tariq Naeem 1 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
291 Ch Umais 7 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
292 Ch Tahir Hussain 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
293 Chakra Kunwar 2 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
294 Chandra Bisen 5 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
295 Charlie Dhruv Bhatnagar 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
296 Chaudhary Muhammad Aqdus Ilyas 1 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
297 Chenchu Pavan Kumar Medarametla 4 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
298 Chetan Kalra 1 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
299 Chirantha Wanasinghe 6 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
300 Chitra Bahadur Sunar 4 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
301 Chris Hemmings 1 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
302 Chris Hemmings 1 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
303 Chris Kleis Rasmussen 2 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
304 Chris Kleis Rasmussen 1 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
305 Christian Brock-Nielsen 6 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
306 Christian Peck-Thorsted 3 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
307 Christo Botma 1 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
308 Chuchendra Durgesh Mattaparthi 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
309 Dan Mølgaard Hedevang 5 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
310 Danial Mussawir 3 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
311 Danial Mussawir 2 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
312 Danial Mussawir 1 KB KB U18 U18 KB U18 U18
313 Daniel Kjær Kølbæk 5 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
314 Danish Iqbal 7 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
315 Danish Shah 1 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
316 Dantuluri Venkatakrishna 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
317 Dantuluri Venkatakrishna 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
318 Danyal Ahmed Sattar 1 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
319 Darren Howard 2 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
320 Daud Mir 3 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
321 David Westermann 4 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
322 David Westermann 3 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
323 David Høyer Kirkegaard 4 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
324 Davinder Singh 5 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
325 Dayakar Koneru 4 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
326 Dean Blanch 5 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
327 Deepak Akar 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
328 Deepak Akar 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
329 Deepal Premarathna 5 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
330 Delawar Khan 5 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
331 Dennis Bodal 1 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
332 Dennis Bodal 1 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
333 Dennis Zachariasson 2 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
334 Dennis Zachariasson 2 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
335 Devichand Das 3 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
336 Devik Sharma 4 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
337 Dhanraj Manne 4 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
338 Dhanraj Manne 1 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
339 Dharshan Manikandan 3 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
340 Dharshan Manikandan 2 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
341 Dhruvil Shah 1 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
342 Dilip Lingaratnam 2 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
343 Dilip Lingaratnam 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
344 Dinesh Kannan 5 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
345 Dinesh Madahapola 1 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
346 Dinesh Kumar Padala 5 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
347 Dineth Madurawala 6 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
348 Dipesh Acharya 4 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
349 Divine Prichard 3 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
350 Divine Prichard 2 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
351 Divya Golechha 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
352 Divyansh Singh 2 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
353 Divyansh Singh 2 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
354 Dost Safi Mohammad 3 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
355 Duncan Soine 3 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
356 Dunstan Karunainathan 3 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
357 Eby Varghese 4 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
358 Edita Dalifi 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
359 Edward Martin 4 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
360 Ehsan Karimi 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
361 Eisa Safi 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
362 Ellen Østergaard 2 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
363 Elsa Thelander 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
364 Emmanuel Martineau 3 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
365 Enamullah Muslim 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
366 Eric Folker 2 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
367 Eshaan Tasal 2 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
368 Eshant Sampal 2 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
369 Ezatullah Jabarkhel 5 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
370 Faaiz Imtiaz 1 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
371 Faaiz Imtiaz 3 KB KB U18 U18 KB U18 U18
372 Fahim Jan 1 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
373 Faiz Raza Butt 2 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
374 Faiz Raza Butt 3 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
375 Faiz Raza Butt 4 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
376 Faizan Shahid 4 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
377 Faraz Ahmad Sheikh 1 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
378 Faraz Ahmad Sheikh 3 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
379 Faraz Ahmad Sheikh 2 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
380 Farhat Abir 7 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
381 Farhat Afroz 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
382 Faris Yasir 4 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
383 Faris Yasir 2 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
384 Farman Alam 5 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
385 Fasih Waqas Hafeez 1 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
386 Fasih Waqas Hafeez 3 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
387 Fasih Waqas Hafeez 4 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
388 Fazal Mohammad 3 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
389 Fazan Ahmed 3 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
390 Flemming Søndergaard 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
391 Flemming Søndergaard 2 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
392 Flemming Søndergaard 2 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
393 Flemming Søndergaard 1 Køge Køge OB OldBoys ØST Køge OB OldBoys ØST
394 Fowad Latif 5 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
395 Francis Mel 3 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
396 Francis Mel 5 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
397 Fraz Safdar 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
398 Freddy Sangild 3 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
399 Frida Østergaard 1 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
400 Furqan Ahmed 1 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
401 Furqan Liaqat 5 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
402 Ganesh Subramani 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
403 Ganesh Vijay Kumar 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
404 Ganesh Vijayakumar 2 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
405 Ganesh Vijayakumar 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
406 Gangadhar Rao Kudipudi 5 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
407 Garghi Seenevas 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
408 Gaurav Dhiman 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
409 Gaurav Sharma 6 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
410 Gayan Lasantha 3 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
411 Gayan Lasantha 3 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
412 Gerard Pushparajah 4 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
413 Gerrit Müller 6 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
414 Ghani Kiyani 2 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
415 Ghulam Nabi 5 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
416 Ghulam Nabi 1 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
417 Ghulam Rasul 2 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
418 Glenn Jimmy Larsen 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
419 Glenn Jimmy Larsen 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
420 Glenn Jimmy Larsen 2 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
421 Glenn Mølgaard Hedevang 7 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
422 Gobu Ponnampalam 3 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
423 Gokul Kirishnan 3 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
424 Gokul Ragunathprabu 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
425 Gokul Ragunathprabu 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
426 Golam Hayder 6 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
427 Golzar Khan 2 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
428 Gulam Kibria 4 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
429 Gulam Rabby Hasan 5 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
430 Gulam Rabby Hasan 1 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
431 Gurinder Singh 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
432 Gurkirat Singh 3 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
433 Guruprashath Vijayan 1 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
434 Hadi Shah 4 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
435 Hamid Shah 3 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
436 Hamza Ahmed 3 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
437 Hamza Ahmed 4 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
438 Hamza Ahmed 4 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
439 Hamza Kazmi 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
440 Hamza Niaz 3 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
441 Hamza Majid Qureshi 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
442 Hanzla BUTT 4 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
443 Hanzla BUTT 1 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
444 Hardik Jain 3 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
445 Hari Krishnan 2 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
446 Hari Prasath 1 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
447 Hari Shankar 2 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
448 Harikrishnan Chinnappan 4 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
449 Haris Hussain 1 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
450 Haris Raswan Ahmed 3 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
451 Haris Raswan Ahmed 4 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
452 Harish Lakhotiya 1 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
453 Haron Sharzad 1 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
454 Haroon Ali Khan 5 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
455 Harris Mujeeb 3 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
456 Harun Altaf 3 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
457 Hasan Ali 5 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
458 Hasan Ashraf 3 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
459 Hasan Rashid 4 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
460 Hasan Ahmed Ifti 7 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
461 Hasan Imran Mirza 4 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
462 Haseeb Kamran 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
463 Hasim Ali 7 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
464 Hasnain Kiani 4 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
465 Hassan Farooq 1 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
466 Hassan Farooq 2 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
467 Hassan Javed 5 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
468 Hassan Latif 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
469 Hassan Zahid 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
470 Hassanain Ali 3 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
471 Hauke Müller 6 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
472 Hekmatullah Jan 5 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
473 Hemanth Singh Thakur 4 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
474 Henna Ayub 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
475 Henrik Bjerregaard 2 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
476 Henrik Højer Nielsen 3 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
477 Henrik Kjærsgaard 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
478 Hidayat Safi 6 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
479 Hidayat Safi 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
480 Hillol Barua 4 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
481 Himanshu Gupta 1 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
482 Hironmoy Mazumder 2 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
483 Hisham Mubeen 4 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
484 Hisham Mubeen 5 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
485 Humair Ali 1 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
486 Humair Ali 1 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
487 Humair Ali 3 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
488 Hussain Amer 1 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
489 Hussain Tariq Awana 4 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
490 Hussain Tariq Awana 1 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
491 Huzaifa Hussaib Saleem 1 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
492 I. M. Saranga Jayatilake 6 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
493 Ian David Moore 3 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
494 Ian David Moore 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
495 Ian David Moore 4 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
496 Ibraheem Najeeb 1 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
497 Ibrahim Ali 5 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
498 Ibrahim Ansari 4 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
499 Ibrahim Anwar 3 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
500 Ibrahim Anwar 3 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
501 Ibrahim Iftikhar 2 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
502 Ibrahim Jahangir 4 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
503 Ibrahim Janjua 4 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
504 Ibrahim Saleem 1 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
505 Idris Alam 3 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
506 Iftey Kharul Kabir Maruf 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
507 Iftey Kharul Kabir Maruf 1 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
508 Ifthekhar Ahmed 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
509 Ifthekhar Ahmed 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
510 Ihsan Safi 2 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
511 Ihsan Shah 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
512 Ihsanullah Saeed 2 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
513 Ihyas Sawmy 3 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
514 Ijaz Khan 5 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
515 Ilam Padmanabhan 5 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
516 Ilam Padmanabhan 1 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
517 Ilaya Raja Karuppasamy 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
518 Imal Uriakhail 7 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
519 Imran Ahmed 5 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
520 Imran Anwar 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
521 Imran Habib 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
522 Imran Mohammed 5 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
523 Imran Nasiry 3 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
524 Imran Sahi 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
525 Imran Rashid Butt 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
526 Imtiaz Ali 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
527 Imtiaz Ali 3 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
528 Imtiaz Uddin 2 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
529 Inam Dar 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
530 Indika Adikari 1 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
531 Indunil Wijerathne 4 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
532 Iqrar Ul Haq 3 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
533 Irfan Ali 5 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
534 Isa Javaid 3 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
535 Isa Javaid 1 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
536 Isa Javaid 3 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
537 Isa Ali Malik 3 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
538 Isa Ali Malik 4 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
539 Isa Ali Malik 2 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
540 Ishan Bansal 4 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
541 Ishan Munagala 4 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
542 Ishani Bhatia 1 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
543 Ismaeel Ahmed 5 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
544 Ismaeel Ahmed 3 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
545 Ismail Ali 5 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
546 Ismail Anwar 4 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
547 Israr Ali 6 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
548 Iyas Muhammad 1 KB KB U18 U18 KB U18 U18
549 Iyas Zawar 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
550 Iyas Zawar 2 KB KB U18 U18 KB U18 U18
551 Jabran Khan 3 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
552 Jabran Khan 1 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
553 Jabran Khan 6 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
554 Jafar Iqbal Butt 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
555 Jafar Iqbal Butt 3 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
556 Jagadeesh Kumar Chinniah 2 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
557 Jagadish Babu Navuluri 3 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
558 Jagadish Babu Navuluri 1 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
559 Jagadish Singh Karki 5 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
560 Jagdish Tembhurnikar 1 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
561 Jahan Zaib Ashraf 6 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
562 Jahangir Ashraf 1 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
563 Jahidul Arefin 3 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
564 Jakob Rubin 4 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
565 Jamal Hussain 3 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
566 Jameel Contegiacomo 4 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
567 James Fenwick 3 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
568 James Moniz 3 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
569 James Reynolds 3 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
570 Jamshaid Anwar 3 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
571 Jamshid Khan 7 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
572 Jamshid Noori 4 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
573 Jan Rasmussen 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
574 Jannes Hansen 2 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
575 Jannik Pedersen 1 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
576 Jannik Wiese 4 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
577 Jasvir Singh 3 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
578 Jatinder Pal Singh(JP) 6 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
579 Javagar Pathmanathan 3 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
580 Jawad Ahmed 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
581 Jawad Ali 4 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
582 Jay Rameshkumar Panchal 5 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
583 Jayan Karthikeyan 1 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
584 Jayant Choudhary 2 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
585 Jaydeep Chudasama 5 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
586 Jeppe Gaj Nielsen 6 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
587 Jibran Khalil 3 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
588 Jim Joyce Joyce 4 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
589 Jim Penildas Rajendran 4 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
590 Jim Penildas Rajendran 2 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
591 Jisan Nayer 5 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
592 Jitendra Vijay Kumar Alampalle 5 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
593 John Møller 1 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
594 John Daniel Møller 1 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
595 Jonas Strandby Henriksen 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
596 Joraij Habib 2 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
597 Josch Jensen 6 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
598 Jounid Durani 2 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
599 Jounid Durani 4 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
600 Joyson Lobo 4 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
601 Jude Prince Soosaithas 2 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
602 Jugantak Bansal 3 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
603 Juliet Christensen 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
604 Junaid Khan 3 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
605 Jörg Krüger 6 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
606 Kai Pattison 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
607 Kai Pattison 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
608 Kai Pattison 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
609 Kai Pattison 1 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
610 Kainat Rabii 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
611 Kaj Ove Højer Nielsen 4 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
612 Kalpesh Bhole 1 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
613 Kalpesh Bhole 3 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
614 Kamal Javed 5 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
615 Kamal Jayalaksminarasimman 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
616 Kamal Khatri 2 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
617 Kamal Niroshan Narayanasamy 2 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
618 Kamaljeet Singh 4 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
619 Kamran Mahmood 4 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
620 Kamran Sarwar 2 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
621 Kamrul Hasan Rasel 6 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
622 Kanchan Rana 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
623 Kanishak Gupta 3 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
624 Kapish Ghosh 3 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
625 Karam Zeb 1 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
626 Karam Zeb 3 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
627 Karan Gusain 3 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
628 Karan Gusain 1 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
629 Karan Sivaruban Sinnathurai 4 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
630 Karan Sivaruban Sinnathurai 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
631 Karsten Mikkelsen 2 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
632 Karthikeyan Kechappan 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
633 Karunanthan Arnold Kanthiya 3 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
634 Kasper Rubin 3 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
635 Kasper Singh 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
636 Kathrine Brock Nielsen 2 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
637 Kaushal P. Malavia 2 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
638 Kaushik Jeethendra 3 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
639 kaustuv keshri 4 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
640 Kavin Rajeshkumar 5 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
641 Kedar Joshi 5 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
642 Keith John Hayward 4 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
643 Keith John Hayward 4 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
644 Keith John Hayward 4 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
645 Keith John Hayward 4 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
646 Kenneth Jacobsen 1 Køge Køge OB OldBoys ØST Køge OB OldBoys ØST
647 Kent Bødker Jensen 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
648 Khaled Mahmood 2 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
649 Khaled Osmani 1 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
650 Khalid Khan 6 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
651 Khalid Mir 2 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
652 Khalid Mir 2 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
653 Khalil Ahmad Sherzai 7 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
654 Khizar Saleem Javaid 2 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
655 Khuram Shahzad 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
656 Kiaya Pandya 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
657 Kiaya Pandya 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
658 Kim Frederiksen 1 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
659 Kingsley Peirs 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
660 Kiran Paramaswaran 1 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
661 Kiran Puthran 5 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
662 Kiran Ankush Sankpal 4 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
663 Kiran Ankush Sankpal 1 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
664 Kiran Shridhara Poojary 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
665 Kishor Jayasingam 7 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
666 Kishor Kunal 3 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
667 Kishore Kumar Birudharaju 2 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
668 Kishore Kumar Birudharaju 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
669 Kosuru Narasingha Manav 3 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
670 Kosuru Seshagiri Dhruv 3 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
671 Koushik Sumesh Kumar 3 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
672 Koushik Sumesh Kumar 3 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
673 Koushik Sumesh Kumar 3 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
674 Krish Jay Panchal 6 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
675 Krishna Chand 5 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
676 Krishna Paneru 1 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
677 Krishna Chaitanya Mikkilineni 5 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
678 krishna reddy modugula 3 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
679 krishna reddy modugula 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
680 krishna reddy modugula 4 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
681 Kristian Toft 3 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
682 Kristine Joyce 1 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
683 Kudakwashe Donald 5 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
684 Kumar Somyajit 3 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
685 Kunal Thakral 2 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
686 Kush Khadka 4 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
687 Kushal Patil 3 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
688 Kushal Raj Adhikari 3 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
689 Lakshmi Narayana Kalivili 6 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
690 Lars Hedegaard 2 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
691 Lars Hedegaard 4 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
692 Lars Møller 1 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
693 Laxman Tissera 4 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
694 Leon Wille 5 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
695 Line Leisner 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
696 Line Leisner 1 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
697 Line Østergaard 2 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
698 Line Østergaard 2 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
699 Lucky Ali Malik 3 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
700 Ludvig Rydhof Thor Hansen 1 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
701 Luise Holmgaard 1 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
702 Luise Holmgaard 2 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
703 Lyon Landers 2 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
704 Lyon Landis 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
705 Madhu John Kuttikandathil 3 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
706 Mads Brock Slebsager 6 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
707 Mads Strandby Henriksen 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
708 Mahesh Kumar Bidaloti Shivaswamy 2 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
709 Majid Gol Safi 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
710 Malathi Hari 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
711 Malik Haider Khan 4 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
712 Mandeep Singh 3 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
713 Mandeep Singh 2 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
714 Manish Bisht 1 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
715 Manish Bisht 5 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
716 Manish Kumar Ray 5 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
717 Manish Naupane 3 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
718 Mansoor Khan 3 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
719 Mansoor Khan 5 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
720 Mansoor Khan 3 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
721 Maria Lyngby Karlsen 4 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
722 Maria Lyngby Karlsen 2 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
723 Mark Scotland 3 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
724 Mark Scotland 2 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
725 Martin Eriksen 2 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
726 Martin Eskildsen 5 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
727 Martin Tangå Jensen 3 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
728 Marwand Sadat 1 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
729 Mateen Sarwar 2 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
730 Matiulla Shaikh 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
731 Max Sandbjerg 2 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
732 Mayuran Mahendrarajah 1 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
733 Mazahar Munir 3 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
734 Mazahar Munir 3 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
735 Mazhar Hussain 5 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
736 Mbulelo Nkomo 6 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
737 Md Abdul Hai Siddiq 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
738 Md Abdul Hai Siddiq 1 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
739 Md Ahsan Habib 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
740 Md Ahsan Uzzaman 6 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
741 Md Anik Islam 2 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
742 Md Asif Hasan 7 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
743 Md Jalaluddin Talukder 5 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
744 Md Rabiul Hoque Rahi 1 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
745 Md Rabiul Hoque Rahi 4 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
746 Md Thuhidur Rahman 7 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
747 Medhansh Sharma 5 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
748 Meet Jariwala 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
749 Mesam Hassan 3 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
750 Michael Kramhøft 2 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
751 Michael Termannsen 4 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
752 Michael Karl Goeskjær 3 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
753 Michael Karl Goeskjær 3 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
754 Michael Karl Goeskjær 3 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
755 Michael Karl Goeskjær 4 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
756 Michal Jeppesen 1 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
757 Mik Abrahamsen 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
758 Mikkel Grøn 2 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
759 Mikkel Sørensen 2 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
760 Minhaz Mannan 3 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
761 Mir Khan 2 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
762 Mithilesh Kumar 5 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
763 Moazzam Ali 1 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
764 Moeez Raza 5 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
765 Mohamed Hashim Ismail 3 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
766 Mohamed Hashim Ismail 3 KB KB U18 U18 KB U18 U18
767 Mohamed Zoraiz Khushdil 2 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
768 Mohammad Ali 3 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
769 Mohammad Nasrullah 3 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
770 Mohammad Naved 3 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
771 Mohammad Sahil 2 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
772 Mohammad Balal Kiyani 7 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
773 Mohammad Bilal Khan 4 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
774 Mohammad Faisal Ahmedzai 2 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
775 Mohammad Faraq Waqas 2 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
776 Mohammad Hamza Siddiq 3 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
777 Mohammad Hossan Tushar 5 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
778 Mohammad Muzammal Ali 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
779 Mohammad Samim Mohtat 2 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
780 Mohammad Sharif Khairkhah 1 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
781 Mohammad Sharif Khairkhah 2 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
782 Mohammad Siraj Atif Ilyasa 3 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
783 Mohammad Siraj Atif Ilyasa 1 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
784 Mohammad Siraj Atif Ilyasa 2 KB KB U18 U18 KB U18 U18
785 Mohammad Zain Haq 3 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
786 Mohammed Ismail 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
787 Mohammed Ismail 3 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
788 Mohammed Abid Sarker Akter 4 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
789 Mohammed Ali Shah 1 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
790 Mohammed Junaid Khushdil 3 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
791 Mohan Siddarth Shankar 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
792 Mohan Siddarth Shankar 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
793 Mohanraj Selvam 5 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
794 Mohit Sharma 3 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
795 Mohit Sharma 2 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
796 Mohiz Akhter 2 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
797 Mohiz Akhter 2 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
798 Mohommad Shahid 3 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
799 Mohsan Khawar 2 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
800 Momin Abdul Qayyum 2 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
801 Momin Waheed Arshad 4 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
802 Montasir Khan 1 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
803 Montasir Khan 1 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
804 Morten Bach 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
805 Morten Bulow 3 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
806 Morten Hedegaard 5 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
807 Morten Lund 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
808 Morten Møller 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
809 Morten Zilmer 2 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
810 Morten Kamper Mathiasen 4 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
811 Morten Kamper Mathiasen 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
812 Morten Kamper Mathiasen 2 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
813 Muaz Hussain 5 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
814 Muaz Hussain 1 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
815 Mudabber Hussain 4 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
816 Mudasar Iqbal 5 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
817 Mudassar Ali 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
818 Mudassir Hanif 3 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
819 Mufaddal Noorbhaiwala 3 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
820 Muhamad Usman Kiyani 3 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
821 Muhamad Usman Kiyani 2 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
822 Muhammad Ali 4 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
823 Muhammad Ali Hashmi 1 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
824 Muhammad Asarudheen 2 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
825 Muhammad Haroon 4 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
826 Muhammad Saeed 2 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
827 Muhammad Safeer 1 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
828 Muhammad Safeer 2 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
829 Muhammad Salman 5 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
830 Muhammad Ajmal Khan 2 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
831 Muhammad Arham Sibghat 5 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
832 Muhammad Aun Zaheer 1 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
833 Muhammad Aun Zaheer 1 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
834 Muhammad Hamza Yasin 5 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
835 Muhammad Irfan Malik 1 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
836 Muhammad Nasir Akbari 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
837 Muhammad Owais Azhar 1 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
838 Muhammad Owais Azhar 5 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
839 Muhammad Shahid Usman 4 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
840 Muhammad Tariq Khan 3 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
841 Muhtasim Faizal Meya 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
842 Mujahid Shaik 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
843 Mujtaba Mir 1 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
844 Mujtaba Mir 2 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
845 Mukarram Hussain 4 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
846 Muneebur Rehmann 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
847 Muneebur Rehmann 4 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
848 Musa Raja 3 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
849 Musa Raja 3 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
850 Musa Raja 4 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
851 Musa Hekmat Noor 4 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
852 Musa Shaheen Mahmood 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
853 Musab Saghir 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
854 Musadaq Mubarak 4 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
855 Musah Naeem 1 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
856 Muskan Malik 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
857 Mussa Ali Malik 3 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
858 Mussa Ali Malik 1 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
859 Mussa Ali Malik 3 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
860 Mussa Ali Malik 3 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
861 Mustafa Ahmad 4 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
862 Mustafa Mayar 6 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
863 Mustafah Khurram 1 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
864 Mustakim Aslam 2 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
865 Mustakim Aslam 6 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
866 Mustakim Aslam 1 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
867 Muteen Hussain 3 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
868 Nabil Akhtar 6 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
869 Naeem Aslam 4 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
870 Nandun Withanachchi 4 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
871 Nandun Withanachchi 5 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
872 Nantharupan Loganathan 1 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
873 Narongchai Gaj Nielsen 6 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
874 Nasar Hussain Malik 1 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
875 Nasar Hussain Malik 3 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
876 Nasar Hussain Malik 3 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
877 Naseebullah Mohammad 4 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
878 Naseem Ahmadzai 2 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
879 Natasha Holmgaard 2 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
880 Navdeep Nandrajog 2 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
881 Naveed Anjum 6 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
882 Naveed Hussain Mughal 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
883 Naveed Hussain Mughal 2 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
884 Naveen Kumar Bobburi 1 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
885 Neelabh Singh 1 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
886 Neelakandan Kesavan 4 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
887 Neelakandan Kesavan 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
888 Neelesh Ojha 4 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
889 Neelesh Ojha 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
890 Neeraj Ajit Desai 2 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
891 Neeraj Ajit Desai 3 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
892 Neil Thomas Kapur 3 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
893 Neroshan Prabatharan 4 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
894 Nevethan Pirabatharan 5 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
895 Nicholas Sonne-Rudd 1 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
896 Nicholas Sonne-Rudd 3 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
897 Nicholas Sonne-Rudd 2 KB KB U18 U18 KB U18 U18
898 Nidhesh Tiwari 4 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
899 Niel Perera 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
900 Nihal Tissera 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
901 Nihal Tissera 3 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
902 Nikkelan Sakthivel 4 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
903 Nikkelan Sakthivel 1 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
904 Nikolaj Liedl 5 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
905 Nikolaj Liedl 2 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
906 Nilanjan Dey 2 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
907 Nilojan Thangavel 2 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
908 Nimesh Rajamohanan 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
909 Nimesh Rajamohanan 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
910 Niraj Poudel 4 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
911 Niresh Mangala 4 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
912 Niresh Mangala 2 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
913 Nirmal Mohanan 3 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
914 Niroshan Mahanama 2 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
915 Niroshan Mahanama 5 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
916 Nishan Prabhu 2 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
917 Nishantha Rubasinghe 2 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
918 Nishantha Rubasinghe 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
919 Nishantha Rubasinghe 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
920 Nita Parmar Dalgaard 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
921 Nita Parmar Dalgaard 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
922 Nitharshan Naganathan 1 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
923 Nitin Kumar Ahirwal 2 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
924 Nitin Kumar Ahirwal 3 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
925 Noah Malik Hayat 5 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
926 Noah Malik Hayat 1 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
927 Noel Sondhi 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
928 Obaid Ur Rehman 5 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
929 Obaidullah Abdulhaq 3 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
930 Obeidullah Safi 7 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
931 Ole Helmersen 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
932 Ole Mortensen 1 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
933 Oliver Damgaard Hald 2 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
934 Omair Ahmad Shah 1 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
935 Omair Ahmad Shah 5 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
936 Omar Hayat 4 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
937 Omid Khan 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
938 Osama Butt 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
939 Osman Safi 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
940 Osman Ghani Hanifi 5 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
941 Palitha Amarasinghe 4 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
942 Palitha Amarasinghe 2 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
943 Pallabi Barik 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
944 Pankaj Bhatia 6 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
945 Pankaj Singh 4 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
946 Pankaj Singh 2 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
947 Panneer Selvam Kasilingam 5 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
948 Paradesi Naidu Gollavilli 3 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
949 Paradesi Naidu Gollavilli 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
950 Parag Naithani 3 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
951 Parag Naithani 2 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
952 Parth Patil 3 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
953 Patrick Suraj Parameswaran 3 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
954 Paul Isnovar 1 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
955 Paul Warman 4 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
956 Pavan Varma 1 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
957 Pavan Varma 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
958 Pavan Kumar Ravipati 1 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
959 Pavithra Rathnapriya 1 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
960 Pavithra Rathnapriya 4 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
961 Pawan Kumar 5 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
962 Peder Ringsted Sørensen 1 Køge Køge OB OldBoys ØST Køge OB OldBoys ØST
963 Per Pedersen 1 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
964 Peter Banke 1 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
965 Peter Crawford 4 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
966 Peter Fortescue 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
967 Peter Fortescue 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
968 Peter Bonne Collenburg Poulsen 2 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
969 Peter Frederik Ulrich 5 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
970 Philip Lewis 1 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
971 Phillipp Liborius 2 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
972 Pirashanthan Periyathamby 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
973 Piyush Gupta 3 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
974 Pothen Cherical 3 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
975 Prabath Kosala 1 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
976 Prabhjot Singh 5 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
977 Prabhu Maruthupandiyan 5 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
978 Prabhu Maruthupandiyan 2 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
979 Prabhukumar Duraikannan 2 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
980 Pradeep Randil 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
981 Pradeep Randil 5 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
982 Pradeep Randil 2 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
983 Pradeesh Mathinirai Selvan 2 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
984 Pradip Pande 4 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
985 Prafull Shelke 1 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
986 Prakask Baskaran 4 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
987 Prasad Balakumar 1 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
988 Prasantha Kumararathna 4 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
989 Prashant Pawar 6 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
990 Prashanth Viswambharan 5 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
991 Prashanth Viswambharan 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
992 Praveen Joshi 1 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
993 Prem Krishnan Kavungal Lekshmanan 1 Køge Køge OB OldBoys ØST Køge OB OldBoys ØST
994 Premakumar Jayaraman 2 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
995 Premakumara Hewage 1 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
996 Priyansh Singh Bisht 2 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
997 Pronit Lahiri 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
998 Pulkit Suri 2 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
999 Puneeth Manjunath 5 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
1000 Qamar Farooq Ahmed 3 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1001 Qamar Uz Zaman 4 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
1002 Qamar Uz Zaman 3 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
1003 Qasid Ali 1 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
1004 Qasim Jamal 1 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
1005 Qasim Raja 5 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
1006 Qasim Ali Idris 4 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
1007 Qasim Ali Idris 1 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
1008 Qasim Zaman Paswal 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1009 Qavi Waqas 3 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
1010 Qendrim Nika 7 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1011 Rabi Tariq 5 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
1012 Radesh Shetty 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
1013 Raghav Sarda 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
1014 Raghava Reddy Pasam 5 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
1015 Raghavendar Murali 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
1016 Rahmatullah Khirkhwa 3 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
1017 Rahul Anand 2 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
1018 Rahul Bandri 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
1019 Rahul Galav 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
1020 Rahul Mohan 3 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1021 Rahul Roy Chowdhury 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
1022 Rahul Sharma 2 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
1023 Rahul Sharma 1 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
1024 Rahul Vinod 2 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1025 Raizul Sawmy 7 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1026 Raja Ali 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
1027 Raja Asad Ullah Khan 1 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
1028 Raja Asad Ullah Khan 5 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1029 Raja Sekhar Kothakota 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
1030 Raja Sekhar Reddy Ambati 4 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
1031 Rajesh Ayyappan 5 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
1032 Rajesh Chandran 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
1033 Rajesh Muthukumar 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
1034 Rajesh Muthukumar 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
1035 Rajesh Polavarapu 3 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
1036 Rajesh Polavarapu 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1037 Rajeshwaran Kalaiselvan 5 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
1038 Rajkumar Jeyaraman 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
1039 Rajkumar Jeyaraman 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
1040 Rajwinder Singh 4 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
1041 Ramakrishnan Ravi 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
1042 Ramal Safi 1 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
1043 Ramal Safi 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1044 Ramanan Balasubramaniyam 2 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
1045 Rana M Waqas Rizwan 2 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
1046 Randika Fernando 3 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
1047 Ranga De Zoysa 1 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
1048 Ranganatha Cn 2 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
1049 Raseka Danasekara 4 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
1050 Rasika Madujith 2 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
1051 Ravi Kiran Rachakonda 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
1052 Ravichandra Lokesh 5 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
1053 Ravikiran Siddalinga Shetty 5 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
1054 Ravikumar Thambiraja 3 Viborg-Olympia Viborg 1 3. Division Vest Viborg 1 3. Division Vest
1055 Ravindranath Nandakumar 7 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1056 Ravitheja Sriharikota 2 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
1057 Rayyan Khan 4 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
1058 Rehan Raja 5 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1059 Rehan Raja 1 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
1060 Reuben Dayal 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
1061 Rewanth Punna 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
1062 Riaz Liaqat 5 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1063 Riaz Liaqat 1 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
1064 Richard Greyling 2 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
1065 Ricky Byreddy 1 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
1066 Ricky Byreddy 4 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1067 Ridhin Sharma 5 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
1068 Rijumon Sasidharan 2 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
1069 Rizwan Bashir 5 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
1070 Rizwan Islam 2 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
1071 Rizwan Islam 2 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
1072 Rizwan Mahmood 4 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
1073 Rob Daniels 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
1074 Robert Slator 1 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
1075 Robin Fry 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
1076 Rohid Saed 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
1077 Rohid Safi 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
1078 Rohit Sharma 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
1079 Rohith Arunkumar 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
1080 Romit Sen 3 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
1081 Romy Mehta 6 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
1082 Ronaq Taneja 2 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
1083 Roshan Ahmadzai 4 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
1084 Ross Edwin Gammon 1 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
1085 Ross Edwin Gammon 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
1086 Ross Edwin Gammon 3 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
1087 Ross Edwin Gammon 1 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
1088 Ruchira Jayakody 1 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
1089 Rupert Dorling 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
1090 Ruwan Thilakarathna 1 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
1091 Ryan Pearse 3 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1092 Saad Hafeez 1 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1093 Saad Ali Rathore 3 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
1094 Saad Hanif Abbasi 6 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
1095 Saad Hasnaat Ahmad 5 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
1096 Saatvik Varma Dantuluri 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
1097 Saatvik Varma Dantuluri 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
1098 Saatvik Varma Dantuluri 1 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
1099 Sabih Saad Hafeez 1 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
1100 Sabih Saad Hafeez 2 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
1101 Saboor Aghazadeh 3 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
1102 Saboor Aghazadeh 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1103 Sachin Khairnar 2 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
1104 Sachin Kriplani 5 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1105 Sachin Kriplani 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
1106 Sachin Yadav 1 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
1107 Saeed Gul 4 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1108 Saeed Gul 1 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
1109 Safa Akhter 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
1110 Safi Nabeel 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
1111 Safi Nabeel 2 KB KB U18 U18 KB U18 U18
1112 Safian Aslam 5 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1113 Sahil Contegiacomo 1 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
1114 Sahil Gagneja 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
1115 Sahil Gagneja 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
1116 Sai Prashant Raj Dasari 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
1117 Said Alam 6 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
1118 Saif Anlahahmad 1 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
1119 Saif Ali Ahmad 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
1120 Saif Ali Ahmad 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
1121 Saif Ali Alam 3 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
1122 Saif Ali Alam 1 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
1123 Saif Ali Alam 4 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
1124 Saif Ali Alam 1 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1125 Saim Ali 3 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
1126 Saim Ali 2 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
1127 Saim Ali 5 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
1128 Saim Saeed 2 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1129 Sajib Hossain 4 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
1130 Sakib Idris 3 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1131 Salahuddin Salarzei 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
1132 Salar Ahmed Khan 2 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
1133 Sam Mudiyanse 2 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1134 Samad Hossain Khan 4 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
1135 Samad Hossain Khan 1 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
1136 Samanvita Vijay 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
1137 Samath Ohlen 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
1138 Sambith Kumar 5 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1139 Sameer Ahmed 1 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
1140 Sameer Pethkar 4 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
1141 Sameer Zeb 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
1142 Samhit Kumar Kodiripaka 5 Soraner Soraner/AB U13 U13-A Soraner/AB U13 U13-A
1143 Sami Pattison 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
1144 Sami Zeb 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1145 Sami Ibrahim Ahmad 4 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
1146 Saminda Hirimuthugoda 2 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
1147 Saminda Hirimuthugoda 2 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
1148 Samir Khan 1 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
1149 Samiullah Ihsan 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
1150 Samuel Dumigan 1 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1151 Samuel Dumigan 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
1152 Samyak Jaggi Ram 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
1153 Sanchit Negi 2 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
1154 Sandeep Jauhari 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
1155 Sandeep Kumar Reddy Mallidi 3 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1156 Sandip Khatri 3 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
1157 Sanjay Rocky Chawla 4 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
1158 Sanjula De Silva 6 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1159 Sankar Govindarajalu 1 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
1160 Santosh Varandani 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
1161 Santosh Kumar Pannala 3 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
1162 Saqib Faraz 5 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
1163 Saqib Faraz 1 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
1164 Sarah Højholt 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
1165 Saran Aslam 2 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
1166 Saran Aslam 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
1167 Saranraj Mani 4 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
1168 Sarat Mongam 2 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
1169 Saroj Kunwar 4 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
1170 Sarthak Purbey 1 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1171 Sasikanth Munagala 1 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
1172 Sasikanth Munagala 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
1173 Sasikanth Munagala 5 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
1174 Satish Kumar Saxena 5 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1175 Saud Munir 1 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
1176 Saurabhkumar Patel 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
1177 Savir Gagneja 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
1178 Sayed Asrar 3 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
1179 Sedighi Ahmed 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
1180 Seer Najibi 1 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
1181 Senthil Gnanasambandan 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
1182 Senuja Pehesara Withanachchi 4 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
1183 Senuja Pehesara Withanachchi 3 Svanholm Svanholm U18 U18 Svanholm U18 U18
1184 Senuja Pehesara Withanachchi 4 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1185 Shaban Mahmood 3 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
1186 Shabaz Hussein 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
1187 Shabaz Ali Shahzad 2 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1188 Shabaz Ali Shahzad 1 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
1189 Shahid Safi 4 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
1190 Shahid Mahmood Ali 2 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1191 Shahid Malik Aslam 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
1192 Shahidullah Safi 7 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
1193 Shahidullah Safi 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
1194 Shahzad Hassan Mirza 1 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
1195 Shahzeb Sajid 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
1196 Shahzeb Sajid 2 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1197 Shaid Hussain 5 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1198 Shairyaar Mussawir 1 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
1199 Shairyaar Mussawir 3 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
1200 Shakawat Hossan 2 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
1201 Shakawat Hossan 1 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
1202 Shakeel Zeb 3 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
1203 Shakerullah Safi 7 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
1204 Shakerullah Safi 2 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
1205 Shakil Ahmad 3 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
1206 Shamal Surain 1 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
1207 Shamal Surain 4 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
1208 Shamik Dey 4 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1209 Shangeev Thanikaithasan 4 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
1210 Sharad Mishra 1 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1211 Sharanya Badri Prasad 1 Glostrup Glostrup kvinder Kvinderækken Glostrup kvinder Kvinderækken
1212 Shaurya Singh 2 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
1213 Shayan Mohammed 4 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
1214 Shayan Mohammed 1 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1215 Shehzad Ahmed 2 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
1216 Sheikh Sarmad 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
1217 Shekhar Patil 2 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
1218 Shelton Lourdhu Raja 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
1219 Shelton Lourdhu Raja 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
1220 Sher Khan 3 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
1221 Sher Wali Khan 1 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
1222 Sheraz Mudassar 1 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
1223 Sheraz Safdar 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
1224 Sheron Nord 5 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1225 Shirish Kakade 4 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1226 Shiva Adhikari 3 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
1227 Shoaib Mansoor 4 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1228 Shoheb Sayed 2 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
1229 Shravan Kumar 2 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1230 Shrey Narayan 3 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
1231 Shyam Sundar Jaiswal 1 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
1232 Sibin Blessen 2 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
1233 Sibin Blessen 2 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
1234 Siddharth Selvarajan 2 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
1235 Sidharth Mayar 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
1236 Sijesh Thattarath 2 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
1237 Simon Sørensen 7 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
1238 Siva Kumar Rathinam 2 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
1239 Sivakrishna Padavala 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
1240 Sivakumaran Sithambaranathan 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
1241 Sivarajah Pathmanantharajan 1 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
1242 Smitish Lande 3 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
1243 Sofie Homaa 1 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
1244 Sofie Østergaard 2 Fredericia Fredericia kvinder Kvinderækken Fredericia kvinder Kvinderækken
1245 Sohaib Zahid 3 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
1246 Sohaib Zahid 2 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1247 Soham Tajane 1 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
1248 Sohan Chandra 1 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
1249 Sohan Chandra 4 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
1250 Sonnich Sunil Nørtoft Thacker 5 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1251 Sonny Blaudzun 3 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1252 Spencer Rodrigues 3 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
1253 Sreedhar Goolla 3 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
1254 Srichandra Sahoo 5 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
1255 Sridhar Chitrala 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
1256 Sridhar Chitrala 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
1257 Srikumar Jambunathan 4 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
1258 Srinivas Kosuri 4 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1259 Sriram Jeyachandran 2 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
1260 Sriram Jeyachandran 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
1261 Sriram Ravichandran 1 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
1262 Sriram Sampath 5 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
1263 Stalin Natesan 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
1264 Stanly Brayan Antony Gerard 5 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
1265 Stanly Brayan Antony Gerard 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
1266 Steen Kristoffersen 1 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1267 Steen Kristoffersen 3 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
1268 Steen Thomsen 2 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
1269 Steen Anker Nielsen 1 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
1270 Steffen Langgård 2 Glostrup Glostrup OB OldBoys ØST Glostrup OB OldBoys ØST
1271 Stig Mølgaard Hedevang 7 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1272 Subham Bhattarai 2 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
1273 Subham Bhattarai 1 Køge Køge OB OldBoys ØST Køge OB OldBoys ØST
1274 Subhan Ul Rab Moughal 3 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
1275 Subhashis Singharoy 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1276 Subramanian Veerappan 3 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
1277 Subrat Kumar Behera 5 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
1278 Subrata Sen Gupta 4 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1279 Subrata Sen Gupta 2 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
1280 Sudeep Desai 1 APMM APMM 1 3. Division Øst APMM 1 3. Division Øst
1281 Sudershan Yalgalwadi Sreepadarao 2 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
1282 Sudershan Ys 1 Malmöhus Cricket Club Malmøhus OB OldBoys ØST Malmøhus OB OldBoys ØST
1283 Sudharsan P Kannan 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
1284 Sudipto Dutta 2 Esbjerg Esbjerg 2 4. Division Vest Esbjerg 2 4. Division Vest
1285 Sughra Ahmed 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
1286 Sujith Kumar Nedunuri 3 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
1287 Sujiv Packiyalingam 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
1288 Sukhpreet Singh Sandy 7 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
1289 Sulaiman Safi 6 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
1290 Sultan Hukam Khan 2 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
1291 Sultan Hukam Khan 1 Køge Køge 2 4. Division Øst - pulje A Køge 2 4. Division Øst - pulje A
1292 Sumanga Bhattarai 4 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
1293 Sundararajan Balasubramanian 5 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
1294 Sune Østergaard 3 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
1295 Sunilkumar Patel 1 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
1296 Sunilkumar Patel 5 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
1297 Sunny Vernekar 1 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1298 Sunny Vernekar 5 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
1299 Supriyo Mondol 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1300 Surya Anand 7 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1301 Susandeep Das 1 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1302 Susandeep Das 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
1303 Susantha Fernando 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
1304 Susantha Fernando 1 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
1305 Sushant Mehta 5 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1306 Sushanth Kapisthalam 1 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
1307 Sushanth Kapisthalam 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1308 Swarup Negalur Krishnamurthy 5 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1309 Syed Amin 2 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
1310 Syed Amin 2 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
1311 Syed Mohsin 1 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
1312 Syed Azmat Hussain Shah 4 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
1313 Syed Azmat Hussain Shah 3 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
1314 Syed Bilal Shah 6 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
1315 Syed Hannan Hameed Kazmi 3 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
1316 Syed Hannan Hameed Kazmi 1 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
1317 Syed Hannan Hameed Kazmi 4 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
1318 Syed Muhammad Zarak 4 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
1319 Syed Muhammed Rehan 6 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
1320 Syed Musthaqeem Ahmed 4 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
1321 Syed Musthaqeem Ahmed 3 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
1322 Syed Musthaqeem Ahmed 3 KB KB U18 U18 KB U18 U18
1323 Syed Nadeem Shah 5 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
1324 Syed Noor Ul Hassan 5 Ishøj Ishøj 1 Elitedivision Ishøj 1 Elitedivision
1325 Syed Rayyan Ahmed 1 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
1326 Syed Rizwan Hameed Kazmi 1 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1327 Søren Clausen 4 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
1328 Søren Clausen 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
1329 Søren Clausen 2 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
1330 Søren Grunnet 2 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
1331 Søren Klitgaard 1 Aalborg Aalborg 2 3. Division Vest Aalborg 2 3. Division Vest
1332 Søren Kroløkke Skov 3 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
1333 Søren Kroløkke Skov 1 Kolding Kolding 2 4. Division Vest Kolding 2 4. Division Vest
1334 Søren Wolf Petersen 2 Esbjerg Esbjerg 1 1.Division Esbjerg 1 1.Division
1335 Tahir Ashraf 3 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
1336 Tahir Siddique 2 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
1337 Tait Kidman 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
1338 Talat Munshi 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
1339 Talat Munshi 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
1340 Tanveer Singh 3 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
1341 Taranjeet Singh 4 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
1342 Tasnim Shaaf 1 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
1343 Taufeeq Khan 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
1344 Taufeeq Khan 2 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
1345 Tauqeer Ahmed Nazeer 1 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
1346 Tauqeer Ahmed Nazeer 2 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
1347 Tayeb Hossain Shikder 6 Bella Bella 1 2.Division Bella 1 2.Division
1348 Thanam Kulanthaivelu 5 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
1349 Thanujan Kanaganathan 1 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
1350 Theo Cupido 7 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1351 Thilanka Hewawitharana 1 Frem FREM 2 OB OldBoys ØST FREM 2 OB OldBoys ØST
1352 Thilanka Hewawitharana 5 Frem Frem 3 4. Division Øst - pulje B Frem 3 4. Division Øst - pulje B
1353 Thomas Gerdes 2 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
1354 Thomas Gerdes 3 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
1355 Thomas Gerdes 3 Soraner Soraner 3 3. Division Øst Soraner 3 3. Division Øst
1356 Thomas Vestergaard 3 Svanholm Svanholm OB OldBoys ØST Svanholm OB OldBoys ØST
1357 Tine Steen Erichsen 1 KB KB kvinder Kvinderækken KB kvinder Kvinderækken
1358 Toby Adams 5 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
1359 Tom Elliot 6 Aalborg Aalborg 1 2.Division Aalborg 1 2.Division
1360 Tom Wiese 6 Husum C.C. Husum 1 1.Division Husum 1 1.Division
1361 Toqeer Ahmad 5 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
1362 Torben Sylvest 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
1363 Torr Turner 4 Skanderborg Skanderborg 1 Elitedivision Skanderborg 1 Elitedivision
1364 Tuhin Bose 5 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1365 Tuseef Walayat 1 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
1366 Tushar Raichand 3 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1367 Ubaid Noor 2 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
1368 Udan Guruge 1 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
1369 Uday Raj Pandey 5 Himalayan Himalaya 1 2.Division Himalaya 1 2.Division
1370 Umair Saqab Butt 1 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1371 Umar Hassan 1 Svanholm Svanholm U15 - 1 U15 Svanholm U15 - 1 U15
1372 Umar Hassan 4 Svanholm Svanholm U13 U13-A Svanholm U13 U13-A
1373 Umar Javed 3 Fredericia Fredericia 1 3. Division Vest Fredericia 1 3. Division Vest
1374 Umar Rashid Malik 2 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
1375 Unnikrishnan Vadakke Kannoth Gopinathan Nair 2 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1376 Usama Khalid Mir 1 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
1377 Usama Khalid Mir 2 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1378 Usayd Saleem Uddin 4 Glostrup Glostrup U13 U13-A Glostrup U13 U13-A
1379 Usman Ali 4 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
1380 Usman Khan 6 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
1381 Usman Shabbir 2 Glostrup Glostrup 2 2.Division Glostrup 2 2.Division
1382 Usman Shabbir 2 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
1383 Ussama Khushdil 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
1384 Uzair Shabbir 2 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
1385 Varun GopalaKrishnan 2 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1386 Varun GopalaKrishnan 4 Herning Herning 2 3. Division Vest Herning 2 3. Division Vest
1387 Varun Shankar 4 Copenhagen Copenhagen 1 3. Division Øst Copenhagen 1 3. Division Øst
1388 Vasikan Thavarasa 1 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
1389 Vasu H.l. Gowda 3 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
1390 Vasu H.l. Gowda 1 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
1391 Vasudevan Manoharan 1 Sønderborg Sønderborg 1 3. Division Vest Sønderborg 1 3. Division Vest
1392 Vatsal Prajapati 4 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1393 Venkanna Babu Guthula 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
1394 Venkata Adithya Chemudupati 1 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1395 Venkatesh Lakshmipathy 5 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
1396 Venugopal Nagaraj 5 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
1397 Vibhor Chaudhary 4 Glostrup Glostrup 1 Elitedivision Glostrup 1 Elitedivision
1398 Vidhya Sagar Karuturi 1 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
1399 Vidhya Sagar Karuturi 3 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
1400 Vihaan Sundeep 1 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
1401 Vijay Deepak 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
1402 Vijay Kumar 5 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
1403 Vijaysai Sasitharan 4 Kolding Kolding 1 1.Division Kolding 1 1.Division
1404 Vikas Gupta 6 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
1405 Vikas Hooda 6 Aarhus Cricket Club Århus 1 2.Division Århus 1 2.Division
1406 Vikas Jain 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
1407 Vikas Kumar 4 Ikast-Brande Ikast-Brande 1 2.Division Ikast-Brande 1 2.Division
1408 Vikram Kandel 4 Himalayan Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A Himalaya 2 4. Division Øst - pulje A
1409 Vikram Sundarji 3 Forty Forty Øst 1 OldBoys ØST Forty Øst 1 OldBoys ØST
1410 Vikram Sundarji 1 Forty Forty Øst 2 OldBoys ØST Forty Øst 2 OldBoys ØST
1411 Vikram Sundarji 1 KB KB/ Soraner OB OldBoys ØST KB/ Soraner OB OldBoys ØST
1412 Vimukthi Abepitiya 4 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1413 Vinay Arunkumar 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
1414 Vinay Arunkumar 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
1415 Vinay Arunkumar 1 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
1416 Vinay Kumar 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
1417 Vinay Tej Nissankula 2 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
1418 Vinod Kanpurne 2 Tåstrup Tåstrup 1 2.Division Tåstrup 1 2.Division
1419 Vinod Kanpurne 3 Tåstrup Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A Tåstrup 2 4. Division Øst - pulje A
1420 Vinodh Kumar Jaganathan 5 Soraner Soraner 2 2.Division Soraner 2 2.Division
1421 Vinoth Kumar 3 Aarhus Cricket Club Aarhus 2 3. Division Vest Aarhus 2 3. Division Vest
1422 Vinoth Parthasarathy 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A Fredensborg 3 4. Division Øst - pulje A
1423 Vipul Makasare 1 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1424 Viral Joshi 3 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
1425 Virendra Pawar 6 Fredensborg (FCC) Fredensborg 1 2.Division Fredensborg 1 2.Division
1426 Vishal Manhas 2 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
1427 Vishnuvardhan Ravichandran 4 Frem FREM 1 OB OldBoys ØST FREM 1 OB OldBoys ØST
1428 Vishnuvardhan Ravichandran 2 Frem Frem 2 4. Division Øst - pulje A Frem 2 4. Division Øst - pulje A
1429 Vivek Bhatnagar 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
1430 Vivek Bhatnagar 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
1431 Wahidullah Khoshal 1 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
1432 Wahidullah Khoshal 1 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
1433 Waji Hafeez 3 Glostrup Glostrup/Albertslund U15 U15 Glostrup/Albertslund U15 U15
1434 Wajid Hussain 3 Svanholm Svanholm 3 3. Division Øst Svanholm 3 3. Division Øst
1435 Wajid Iqbal 2 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
1436 Waled Jahan 5 Bella Bella 2 3. Division Øst Bella 2 3. Division Øst
1437 Waleed Ali Azmat 5 Ishøj Ishøj U13 U13-A Ishøj U13 U13-A
1438 Waleed Ali Azmat 3 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
1439 Wali Shah 2 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
1440 Wali Shah 1 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
1441 Waqar Khan 5 Nørrebro Nørrebro 2 3. Division Øst Nørrebro 2 3. Division Øst
1442 Waqar Ahmed Khan 3 Køge Køge 1 1.Division Køge 1 1.Division
1443 Waqas Cheema 1 Herning Herning 1 1.Division Herning 1 1.Division
1444 Waqas Hafeez 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
1445 Waqas Hafeez 4 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1446 Waqas Ishfaq 5 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1447 Waqas Nawaz 3 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1448 Waqas Parwez 3 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
1449 Waqas Mursal Butt 2 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1450 Waseem Liaqat 2 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
1451 Waseem Liaqat 3 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST
1452 Xavier Yussuf Ramzan 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg U15 U15 Fredensborg U15 U15
1453 Yahya Malik 1 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
1454 Yahya Malik 1 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
1455 Yash Lilwa 2 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
1456 Yashavant Patil 1 Frem Frem 1 2.Division Frem 1 2.Division
1457 Yasin Malik 3 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
1458 Yasin Malik 1 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
1459 Yasin Malik 4 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
1460 Yasir Ayub 1 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
1461 Yasir Ayub 4 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1462 Yasir Iqbal 3 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
1463 Yasir Naveed 6 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
1464 Yasir Sarwar 2 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
1465 Yatin Railkar 4 KB KB 2 1.Division KB 2 1.Division
1466 Yoganandan Pandiyan 4 Soraner Soraner 1 Elitedivision Soraner 1 Elitedivision
1467 Yogasimman Kamal 2 Fredensborg (FCC) Fredensborg U13 U13-A Fredensborg U13 U13-A
1468 Yogesh Eknath Chavan 3 Billund IF Billund 1 4. Division Vest Billund 1 4. Division Vest
1469 Yogesh Ramdas Peddiwar 3 Tåstrup Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B Tåstrup 3 4. Division Øst - pulje B
1470 Yousaf Mukhtar 1 Hvidovre Hvidovre 1 2.Division Hvidovre 1 2.Division
1471 Yousaf Mukhtar 1 Hvidovre Hvidovre 2 3. Division Øst Hvidovre 2 3. Division Øst
1472 Yousaf Mukhtar 3 Hvidovre Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A Hvidovre 3 4. Division Øst - pulje A
1473 Yousef Safi 5 Kerteminde Kerteminde 1 2.Division Kerteminde 1 2.Division
1474 Yousuf Ahmed 3 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
1475 Yousuf Ahmed 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
1476 Yusuf Bin Saghir 4 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
1477 Yusuf Bin Saghir 5 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
1478 Zahid Mukhtar 5 Nørrebro Nørrebro 1 2.Division Nørrebro 1 2.Division
1479 Zahid Wazir 1 Nordvest Nordvest 1 3. Division Øst Nordvest 1 3. Division Øst
1480 Zahid Wazir 2 Nordvest Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A Nordvest 2 4. Division Øst - pulje A
1481 Zaib Shiekh 1 Husum C.C. Husum 2 4. Division Vest Husum 2 4. Division Vest
1482 Zain Muzaffar 2 Albertslund Albertslund 1 Elitedivision Albertslund 1 Elitedivision
1483 Zaitoun Naseri 2 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
1484 Zakaria Parvaiz Akbar 2 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
1485 Zakria Raja 5 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
1486 Zakria Sagir Rahail 2 Glostrup Glostrup U18 U18 Glostrup U18 U18
1487 Zaman Haider Chaudhary 3 AB AB 1 Elitedivision AB 1 Elitedivision
1488 Zaman Haider Chaudhary 1 AB AB 2  3. Division Øst AB 2  3. Division Øst
1489 Zameer Khan 5 KB KB 1 Elitedivision KB 1 Elitedivision
1490 Zawar Ul Hassan Bukhari 1 KB KB 3 3. Division Øst KB 3 3. Division Øst
1491 Zayaan Yasir 4 KB KB U13 U13-A KB U13 U13-A
1492 Zayaan Yasir 3 KB KB U15 - 1 U15 KB U15 - 1 U15
1493 Zayaan Yasir 4 KB KB U15 - 2 U15 KB U15 - 2 U15
1494 Zayaan Yasir 1 KB KB U18 U18 KB U18 U18
1495 Zayan Shams 2 Ishøj Ishøj U18 U18 Ishøj U18 U18
1496 Zayan Shams 1 Ishøj Ishøj 2 1.Division Ishøj 2 1.Division
1497 Zayan Shams 1 Ishøj Ishøj 3 3. Division Øst Ishøj 3 3. Division Øst
1498 Zayyad Bin Saeed 2 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1499 Zeb Pirzada 3 Fredensborg (FCC) Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B Fredensborg 2 4. Division Øst - pulje B
1500 Zeb Pirzada 4 Fredensborg (FCC) Fredensborg OB OldBoys ØST Fredensborg OB OldBoys ØST
1501 Zeeshan Aleem 3 Skanderborg Skanderborg 2 3. Division Vest Skanderborg 2 3. Division Vest
1502 Zeshan Rathore 5 Albertslund Albertslund 2 3. Division Øst Albertslund 2 3. Division Øst
1503 Zishan Ali 1 Glostrup Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B Glostrup 3 4. Division Øst - pulje B
1504 Zishan Shah 1 Svanholm Svanholm 1 Elitedivision Svanholm 1 Elitedivision
1505 Zishan Shah 5 Svanholm Svanholm 2 1.Division Svanholm 2 1.Division
1506 Zulfiqar Khan 1 Copenhagen Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A Copenhagen 2 4. Division Øst - pulje A
1507 Zulfiqar Ali Sandhu 2 Ishøj Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B Ishøj 4 4. Division Øst - pulje B
1508 Zulfiqar Ali Sandhu 1 Ishøj Ishøj OB OldBoys ØST Ishøj OB OldBoys ØST