Fixtures
Schedule: All Series
Download as Excel
UPCOMING MATCHES

Wednesday

19

Jun 2024
17:00

2024 Turnering - U13-A

Ishøj U13 Print Roster v Fredensborg U13 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Comment: Ny DATO og TID

Wednesday

19

Jun 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

FREM 1 OB Print Roster v Malmøhus OB Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Thursday

20

Jun 2024
17:00

2024 Turnering - U15

Svanholm U15 - 1 Print Roster v KB U15 - 2 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Thursday

20

Jun 2024
18:00

2024 T20 - Serie 3 ØST

Soraner 2 Print Roster v Glostrup 2 Print Roster

League @ Soraner       Umpires:

Comment: Ny dato og tid.

Friday

21

Jun 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

KB/ Soraner OB Print Roster v Ishøj OB Print Roster

League @ Soraner       Umpires:

Saturday

22

Jun 2024
10:00

2024 Turnering - U15

KB U15 - 1 Print Roster v KB U15 - 2 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Saturday

22

Jun 2024
10:00

2024 T20 - Serie 6 ØST

Frem 3 Print Roster v Hvidovre 3 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Comment: Ny tid

Saturday

22

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Svanholm 2 Print Roster v Husum 1 Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires: Grant O Grady, Rasmus Koefoed

Saturday

22

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Fredensborg 1 Print Roster v Aalborg 1 Print Roster

League @ Soraner       Umpires: Qamar Farooq Ahmed, Krishna Chand

Comment: NY BANE

Saturday

22

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - U11-Ministævner ØST

Miniputstævne 1 Print Roster v Miniputstævne 2 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Saturday

22

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Aarhus 2 Print Roster v Skanderborg 2 Print Roster

League @ Aarhus       Umpires: Bharath Reddy Madderi

Saturday

22

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Fredericia 1 Print Roster v Sønderborg 1 Print Roster

League @ Fredericia       Umpires: Waqas Aslam Cheema

Saturday

22

Jun 2024
11:00

2024 T20 - Serie 3 ØST

Hvidovre 2 Print Roster v Albertslund 2 Print Roster

League @ Hvidovre       Umpires:

Saturday

22

Jun 2024
11:00

2024 T20 - Serie 6 ØST

Copenhagen 2 Print Roster v Fredensborg 2 Print Roster

League @ Copenhagen       Umpires:

Saturday

22

Jun 2024
11:00

2024 T20 - T20 FINALER

Albertslund 1 Print Roster v Glostrup 1 Print Roster

Eliminator @ Albertslund       Umpires: Hussain Tariq Awana, Jesper Jensen

Saturday

22

Jun 2024
12:00

2024 T20 - T20 FINALER

Skanderborg 1 Print Roster v Køge 1 Print Roster

Semi Final @ Herning 1       Umpires: Andreas Krengel, Syed Bilal Shah

Saturday

22

Jun 2024
13:30

2024 Turnering - U15

KB U15 - 2 Print Roster v KB U15 - 1 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Saturday

22

Jun 2024
14:00

2024 Turnering - U15

Glostrup/Albertslund U15 Print Roster v Fredensborg U15 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Saturday

22

Jun 2024
14:30

2024 Turnering - U13-A

Glostrup U13 Print Roster v Soraner/AB U13 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Comment: Ny dato.

Saturday

22

Jun 2024
15:30

2024 T20 - T20 FINALER

Svanholm 1 Print Roster v Ishøj 1 Print Roster

Semi Final @ Herning 1       Umpires: Andreas Krengel, Munib Haq

Sunday

23

Jun 2024
10:00

2024 Turnering - 1.Division

KB 2 Print Roster v Husum 1 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires: Usman Shabbir, Rasmus Koefoed

Sunday

23

Jun 2024
10:00

2024 Turnering - U13-A

Fredensborg U13 Print Roster v Ishøj U13 Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
10:00

2024 Turnering - U13-A

KB U13 Print Roster v Glostrup U13 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
10:00

2024 T20 - T20 FINALER

T20 bronzekamp 1 Print Roster v T20 bronzekamp 2 Print Roster

3rd Position @ Herning 1       Umpires: Munib Haq, Syed Bilal Shah

Sunday

23

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Hvidovre 1 Print Roster v Himalaya 1 Print Roster

League @ Hvidovre       Umpires: , Ashish Kumar Saini, Mohammed Shakeel

Sunday

23

Jun 2024
11:00

2024 T20 - Serie 2 ØST

Bella 1 Print Roster v Soraner 1 Print Roster

League @ Bella       Umpires: Rajkumar Jeyaraman

Sunday

23

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

AB 2  Print Roster v Bella 2 Print Roster

League @ AB       Umpires: Nihal Tissera

Sunday

23

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Nørrebro 2 Print Roster v Copenhagen 1 Print Roster

League @ Nørrebro       Umpires: Asif Kiyani

Sunday

23

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Soraner 3 Print Roster v KB 3 Print Roster

League @ Soraner       Umpires: Vatsal Prajapati

Sunday

23

Jun 2024
11:00

2024 T20 - Serie 3 ØST

Frem 1 Print Roster v Glostrup 2 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
11:00

2024 T20 - Serie 4 ØST

Tåstrup 1 Print Roster v APMM 1 Print Roster

League @ Tåstrup       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - Vest U13-B

Ikast-B U13-B Print Roster v Sønderborg U13-B Print Roster

League @ Ikast-Brande       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
12:00

2024 T20 - Serie 2 VEST

Aalborg 1 Print Roster v Viborg 1 Print Roster

League @ Aalborg       Umpires: Bharath Reddy Madderi, Shravan Kumar

Sunday

23

Jun 2024
13:00

2024 Turnering - Vest U13-B

Sønderborg U13-B Print Roster v Aarhus U13-B Print Roster

League @ Ikast-Brande       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
13:30

2024 T20 - T20 FINALER

T20 Mesterskab 1 Print Roster v T20 Mesterskab 2 Print Roster

Final @ Herning 1       Umpires: Munib Haq, Andreas Krengel

Sunday

23

Jun 2024
14:00

2024 Turnering - U13 Piger

Fredensborg Piger Print Roster v Glostrup Piger Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
14:00

2024 Turnering - Kvinderækken

KB kvinder Print Roster v Glostrup kvinder Print Roster

League @ Glostrup       Umpires: Maria Lyngby Karlsen

Sunday

23

Jun 2024
14:00

2024 T20 - Serie 5 ØST

Svanholm 3 Print Roster v Tåstrup 2 Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
15:00

2024 Turnering - Vest U13-B

Aarhus U13-B Print Roster v Ikast-B U13-B Print Roster

League @ Ikast-Brande       Umpires:

Sunday

23

Jun 2024
16:00

2024 Turnering - U13 Piger

Fredensborg Piger Print Roster v Glostrup Piger Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Tuesday

25

Jun 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Svanholm OB Print Roster v Forty Øst 2 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Tuesday

25

Jun 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

Køge OB Print Roster v Malmøhus OB Print Roster

League @ Køge       Umpires:

Wednesday

26

Jun 2024
17:00

2024 T20 - Serie 2 ØST

Svanholm 2 Print Roster v Nørrebro 1 Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires:

Wednesday

26

Jun 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

KB/ Soraner OB Print Roster v FREM 2 OB Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Thursday

27

Jun 2024
17:15

2024 T20 - Serie 5 ØST

Glostrup 3 Print Roster v Ishøj 4 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Thursday

27

Jun 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

Glostrup OB Print Roster v FREM 1 OB Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Comment: Ny DATO og BANE

Friday

28

Jun 2024
17:00

2024 Turnering - U23

Svanholm U23 Print Roster v Glostrup U23 Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires:

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

Svanholm 1 Print Roster v Soraner 1 Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires: Jesper Jensen, Rasmus Koefoed

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

Skanderborg 1 Print Roster v KB 1 Print Roster

League @ Skanderborg       Umpires: , Andreas Krengel

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

Albertslund 1 Print Roster v Glostrup 1 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Ishøj 2 Print Roster v Kolding 1 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires: Saboor Aghazadeh, Ashish Kumar Saini

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Herning 1 Print Roster v Køge 1 Print Roster

League @ Herning 1       Umpires: Jan Kristensen, Per Rasmussen

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Fredensborg 1 Print Roster v Himalaya 1 Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Frem 1 Print Roster v Tåstrup 1 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Ikast-Brande 1 Print Roster v Hvidovre 1 Print Roster

League @ Ikast-Brande       Umpires: Kim Larsen, Bent Nielsen

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Nordvest 1 Print Roster v APMM 1 Print Roster

League @ Nordvest       Umpires:

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Nørrebro 2 Print Roster v Soraner 3 Print Roster

League @ Nørrebro       Umpires:

Saturday

29

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Aarhus 2 Print Roster v Viborg 1 Print Roster

League @ Aarhus       Umpires: Waqas Aslam Cheema

Sunday

30

Jun 2024
10:00

2024 Turnering - 2.Division

Aalborg 1 Print Roster v Hvidovre 1 Print Roster

League @ Aalborg       Umpires: Kim Larsen, Bharath Reddy Madderi

Sunday

30

Jun 2024
10:30

2024 Turnering - U13-B

Albertslund U13 Print Roster v Roskilde U13 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
10:30

2024 Turnering - U13-B

Glostrup U13-B Print Roster v Fredenborg U13 2 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
10:30

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje B

Fredensborg 2 Print Roster v Tåstrup 3 Print Roster

League @ Nordvest       Umpires:

Comment: NY BANE

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

AB 1 Print Roster v Ishøj 1 Print Roster

League @ AB       Umpires: Atif Jamal, Qamar Farooq Ahmed

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Bella 1 Print Roster v Nørrebro 1 Print Roster

League @ Bella       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Kerteminde 1 Print Roster v Glostrup 2 Print Roster

League @ Kerteminde       Umpires: Shangeev Thanikaithasan, Andreas Krengel

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Ishøj 3 Print Roster v KB 3 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires: Krishna Chand

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Herning 2 Print Roster v Fredericia 1 Print Roster

League @ Herning 1       Umpires: Prasantha Kumararathna

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Skanderborg 2 Print Roster v Sønderborg 1 Print Roster

League @ Skanderborg       Umpires: Waqas Aslam Cheema

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 T20 - Serie 3 ØST

Soraner 2 Print Roster v Hvidovre 2 Print Roster

League @ Soraner       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Køge 2 Print Roster v Copenhagen 2 Print Roster

League @ Køge       Umpires:

Comment: Ny dato

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Hvidovre 3 Print Roster v Nordvest 2 Print Roster

League @ Hvidovre       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Frem 2 Print Roster v Albertslund 3 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Vest

Esbjerg 2 Print Roster v Husum 2 Print Roster

League @ Esbjerg       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
12:30

2024 Turnering - U13-B

Albertslund U13 Print Roster v Fredenborg U13 2 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
12:30

2024 Turnering - U13-B

Glostrup U13-B Print Roster v Roskilde U13 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
14:30

2024 Turnering - 3. Division Øst

Albertslund 2 Print Roster v Svanholm 3 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
14:30

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje B

Ishøj 4 Print Roster v Glostrup 3 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Sunday

30

Jun 2024
14:30

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Fredensborg 3 Print Roster v Himalaya 2 Print Roster

League @ Nordvest       Umpires:

Comment: NY BANE

Monday

1

Jul 2024
17:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Albertslund 3 Print Roster v Køge 2 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Comment: NY DATO skal aftales

Monday

1

Jul 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Glostrup OB Print Roster v Ishøj OB Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Monday

1

Jul 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

Malmøhus OB Print Roster v Forty Øst 1 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Wednesday

3

Jul 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

FREM 1 OB Print Roster v Fredensborg OB Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Thursday

4

Jul 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Ishøj OB Print Roster v Svanholm OB Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Comment: Ny dato -

Thursday

4

Jul 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Forty Øst 1 Print Roster v Forty Øst 2 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Comment: Ny bane

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

Albertslund 1 Print Roster v Svanholm 1 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

Glostrup 1 Print Roster v AB 1 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires: Jesper Jensen

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Husum 1 Print Roster v Ishøj 2 Print Roster

League @ Husum       Umpires: Andreas Krengel, Ameya Mehendale

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Herning 1 Print Roster v KB 2 Print Roster

League @ Herning 1       Umpires: Jan Kristensen, Prasantha Kumararathna

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Bella 1 Print Roster v Frem 1 Print Roster

League @ Bella       Umpires:

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Århus 1 Print Roster v Tåstrup 1 Print Roster

League @ Aarhus       Umpires: Kim Larsen, Bent Nielsen

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Svanholm 3 Print Roster v Copenhagen 1 Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires:

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Fredericia 1 Print Roster v Skanderborg 2 Print Roster

League @ Fredericia       Umpires: Bharath Reddy Madderi

Saturday

6

Jul 2024
11:00

2024 T20 - Serie 6 ØST

Nørrebro 2 Print Roster v Frem 3 Print Roster

League @ Nørrebro       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
10:00

2024 Turnering - 1.Division

Esbjerg 1 Print Roster v Ishøj 2 Print Roster

League @ Esbjerg       Umpires: Bent Nielsen, Navdeep Nandrajog

Sunday

7

Jul 2024
10:00

2024 Turnering - 1.Division

Kolding 1 Print Roster v KB 2 Print Roster

League @ Kolding       Umpires: Per Rasmussen, Srinivasa R B Gummidi

Sunday

7

Jul 2024
10:00

2024 Turnering - 2.Division

Ikast-Brande 1 Print Roster v Tåstrup 1 Print Roster

League @ Ikast-Brande       Umpires: Jan Kristensen, Waqas Aslam Cheema

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

Albertslund 1 Print Roster v AB 1 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Comment: Ændret fra 25/5

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

Ishøj 1 Print Roster v Skanderborg 1 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - Elitedivision

Soraner 1 Print Roster v KB 1 Print Roster

League @ Soraner       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Køge 1 Print Roster v Svanholm 2 Print Roster

League @ Køge       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Fredensborg 1 Print Roster v Hvidovre 1 Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Glostrup 2 Print Roster v Soraner 2 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

AB 2  Print Roster v Soraner 3 Print Roster

League @ AB       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Bella 2 Print Roster v Nordvest 1 Print Roster

League @ Bella       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Herning 2 Print Roster v Viborg 1 Print Roster

League @ Herning 1       Umpires:

Sunday

7

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Aalborg 2 Print Roster v Aarhus 2 Print Roster

League @ Aalborg       Umpires: Kim Larsen

Sunday

21

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

AB 2  Print Roster v KB 3 Print Roster

League @ AB       Umpires:

Comment: Kampen flyttet fra 16/6

Saturday

27

Jul 2024
08:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Frem 2 Print Roster v Nordvest 2 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Comment: Udsat fra 26/5

Saturday

27

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Husum 1 Print Roster v Esbjerg 1 Print Roster

League @ Husum       Umpires: Shangeev Thanikaithasan, Bharath Reddy Madderi

Saturday

27

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Nordvest 1 Print Roster v AB 2  Print Roster

League @ Nordvest       Umpires:

Saturday

27

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Bella 2 Print Roster v Soraner 3 Print Roster

League @ Bella       Umpires:

Saturday

27

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Sønderborg 1 Print Roster v Viborg 1 Print Roster

League @ Sønderborg       Umpires: Waqas Aslam Cheema

Saturday

27

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Herning 2 Print Roster v Aarhus 2 Print Roster

League @ Herning 1       Umpires: Ameya Mehendale

Sunday

28

Jul 2024
08:00

2024 T20 - Serie 3 ØST

Frem 1 Print Roster v Soraner 2 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Comment: UDSAT fra 8. juni

Sunday

28

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Nørrebro 2 Print Roster v KB 3 Print Roster

League @ Nørrebro       Umpires:

Sunday

28

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Skanderborg 2 Print Roster v Aalborg 2 Print Roster

League @ Skanderborg       Umpires: Shravan Kumar

Sunday

28

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Vest

Kolding 2 Print Roster v Esbjerg 2 Print Roster

League @ Kolding       Umpires:

Sunday

28

Jul 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Vest

Husum 2 Print Roster v Billund 1 Print Roster

League @ Husum       Umpires:

Tuesday

30

Jul 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Svanholm OB Print Roster v FREM 1 OB Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires:

Tuesday

30

Jul 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Ishøj OB Print Roster v Forty Øst 1 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Wednesday

31

Jul 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

KB/ Soraner OB Print Roster v Fredensborg OB Print Roster

League @ Soraner       Umpires:

Friday

2

Aug 2024
17:00

2024 Turnering - U23

KB U23 Print Roster v Glostrup U23 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - U15

Fredensborg U15 Print Roster v KB U15 - 2 Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - U15

KB U15 - 1 Print Roster v Svanholm U15 - 1 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Esbjerg 1 Print Roster v Svanholm 2 Print Roster

League @ Esbjerg       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Himalaya 1 Print Roster v Bella 1 Print Roster

League @ Himalaya       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Aalborg 1 Print Roster v Soraner 2 Print Roster

League @ Aalborg       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Herning 2 Print Roster v Sønderborg 1 Print Roster

League @ Herning 1       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Aarhus 2 Print Roster v Fredericia 1 Print Roster

League @ Aarhus       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Nordvest 2 Print Roster v Køge 2 Print Roster

League @ Nordvest       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
12:00

2024 T20 - Serie 2 VEST

Kolding 1 Print Roster v Billund 1 Print Roster

League @ Kolding       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
14:30

2024 Turnering - 3. Division Øst

Albertslund 2 Print Roster v APMM 1 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Saturday

3

Aug 2024
14:30

2024 T20 - Serie 4 ØST

Fredensborg 1 Print Roster v AB 2 Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - 1.Division

Husum 1 Print Roster v Svanholm 2 Print Roster

League @ Husum       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - 2.Division

Kerteminde 1 Print Roster v Soraner 2 Print Roster

League @ Kerteminde       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
10:30

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje B

Glostrup 3 Print Roster v Ishøj 4 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

KB 2 Print Roster v Ishøj 2 Print Roster

League @ KB       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Kolding 1 Print Roster v Køge 1 Print Roster

League @ Kolding       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Nørrebro 1 Print Roster v Tåstrup 1 Print Roster

League @ Nørrebro       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - Kvinderækken

KB kvinder Print Roster v Fredericia kvinder Print Roster

League @ TBD       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Svanholm 3 Print Roster v Bella 2 Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Hvidovre 2 Print Roster v KB 3 Print Roster

League @ Hvidovre       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Ishøj 3 Print Roster v Copenhagen 1 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Aalborg 2 Print Roster v Viborg 1 Print Roster

League @ Aalborg       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Fredensborg 3 Print Roster v Tåstrup 2 Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Copenhagen 2 Print Roster v Frem 2 Print Roster

League @ Copenhagen       Umpires:

Sunday

4

Aug 2024
14:30

2024 T20 - Serie 6 ØST

Hvidovre 3 Print Roster v Nørrebro 2 Print Roster

League @ Hvidovre       Umpires:

Tuesday

6

Aug 2024
17:00

2024 T20 - Serie 2 ØST

Ishøj 2 Print Roster v Hvidovre 1 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Tuesday

6

Aug 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Glostrup OB Print Roster v Svanholm OB Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Tuesday

6

Aug 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

Malmøhus OB Print Roster v Fredensborg OB Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Tuesday

6

Aug 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

Køge OB Print Roster v Forty Øst 2 Print Roster

League @ Køge       Umpires:

Wednesday

7

Aug 2024
17:15

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje B

Frem 3 Print Roster v Fredensborg 2 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Wednesday

7

Aug 2024
17:15

2024 T20 - Serie 5 ØST

Glostrup 3 Print Roster v Bella 2 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Wednesday

7

Aug 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Ishøj OB Print Roster v FREM 2 OB Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Comment: ny dato

Thursday

8

Aug 2024
17:15

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje B

Ishøj 4 Print Roster v Tåstrup 3 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Friday

9

Aug 2024
17:00

2024 Turnering - U23

Glostrup U23 Print Roster v Svanholm U23 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

KB 2 Print Roster v Herning 1 Print Roster

League @ KB       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Ishøj 2 Print Roster v Svanholm 2 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Kolding 1 Print Roster v Husum 1 Print Roster

League @ Husum       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Ikast-Brande 1 Print Roster v Himalaya 1 Print Roster

League @ Ikast-Brande       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Fredensborg 1 Print Roster v Århus 1 Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Copenhagen 1 Print Roster v APMM 1 Print Roster

League @ Copenhagen       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Himalaya 2 Print Roster v Hvidovre 3 Print Roster

League @ Himalaya       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Vest

Nykøbing Mors 1 Print Roster v Billund 1 Print Roster

League @ Nykøbing Mors       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
13:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Soraner 3 Print Roster v Hvidovre 2 Print Roster

League @ Soraner       Umpires:

Saturday

10

Aug 2024
14:30

2024 Turnering - U13-A

Svanholm U13 Print Roster v Soraner/AB U13 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Comment: Ny dato og tid

Sunday

11

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - 1.Division

Køge 1 Print Roster v Herning 1 Print Roster

League @ Køge       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - 2.Division

Kerteminde 1 Print Roster v Himalaya 1 Print Roster

League @ Kerteminde       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
10:30

2024 Turnering - U13-B

Svanholm U13 2 Print Roster v Fredenborg U13 2 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
10:30

2024 Turnering - U13-B

Nørrebro U13 Print Roster v Albertslund U13 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
10:30

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje B

Fredensborg 2 Print Roster v Frem 3 Print Roster

League @ Fredensborg       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Glostrup 2 Print Roster v Frem 1 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Tåstrup 1 Print Roster v Soraner 2 Print Roster

League @ Tåstrup       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
11:00

2024 T20 - Serie 2 ØST

Bella 1 Print Roster v Nørrebro 1 Print Roster

League @ Bella       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Øst

Albertslund 2 Print Roster v Nordvest 1 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Fredericia 1 Print Roster v Aalborg 2 Print Roster

League @ Fredericia       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
11:00

2024 T20 - Serie 5 ØST

Frem 2 Print Roster v Tåstrup 2 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Vest

Husum 2 Print Roster v Kolding 2 Print Roster

League @ Husum       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
12:30

2024 Turnering - U13-B

Svanholm U13 2 Print Roster v Albertslund U13 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
12:30

2024 Turnering - U13-B

Nørrebro U13 Print Roster v Fredenborg U13 2 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
14:30

2024 Turnering - 3. Division Øst

Svanholm 3 Print Roster v Ishøj 3 Print Roster

League @ Svanholm 1       Umpires:

Sunday

11

Aug 2024
14:30

2024 T20 - Serie 6 ØST

Copenhagen 2 Print Roster v KB 3 Print Roster

League @ Copenhagen       Umpires:

Monday

12

Aug 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

Glostrup OB Print Roster v Fredensborg OB Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Tuesday

13

Aug 2024
17:15

2024 Turnering - U15

Glostrup/Albertslund U15 Print Roster v KB U15 - 1 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Comment: Flyttet fra 23/5 pga regn

Tuesday

13

Aug 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

Køge OB Print Roster v Ishøj OB Print Roster

League @ Køge       Umpires:

Wednesday

14

Aug 2024
17:15

2024 Turnering - U18

Glostrup U18 Print Roster v Svanholm U18 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Wednesday

14

Aug 2024
17:15

2024 Turnering - U18

KB U18 Print Roster v Ishøj U18 Print Roster

League @ Ishøj       Umpires:

Wednesday

14

Aug 2024
18:00

2024 Turnering - OldBoys ØST

FREM 2 OB Print Roster v Malmøhus OB Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Friday

16

Aug 2024
17:00

2024 Turnering - U23

KB U23 Print Roster v Svanholm U23 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Comment: Ny dato

Friday

16

Aug 2024
17:30

2024 Turnering - OldBoys ØST

KB/ Soraner OB Print Roster v Forty Øst 1 Print Roster

League @ Soraner       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - U13-A

Svanholm U13 Print Roster v Ishøj U13 Print Roster

League @ Svanholm 2       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - U13-A

Glostrup U13 Print Roster v Fredensborg U13 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Herning 1 Print Roster v Ishøj 2 Print Roster

League @ Herning 1       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 1.Division

Esbjerg 1 Print Roster v KB 2 Print Roster

League @ Esbjerg       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Fredensborg 1 Print Roster v Frem 1 Print Roster

League @ Frem       Umpires:

Comment: NY BANE

Saturday

17

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 2.Division

Hvidovre 1 Print Roster v Århus 1 Print Roster

League @ Hvidovre       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 3. Division Vest

Viborg 1 Print Roster v Fredericia 1 Print Roster

League @ Viborg       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Køge 2 Print Roster v Frem 2 Print Roster

League @ Køge       Umpires:

Comment: ny dato

Saturday

17

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje A

Albertslund 3 Print Roster v Himalaya 2 Print Roster

League @ Albertslund       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
11:00

2024 Turnering - Vest U13-B

Sønderborg U13-B Print Roster v Aarhus U13-B Print Roster

League @ Sønderborg       Umpires:

Comment: Ny dato

Saturday

17

Aug 2024
12:00

2024 Turnering - U13-A

Soraner/AB U13 Print Roster v KB U13 Print Roster

League @ Soraner       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
13:00

2024 Turnering - Vest U13-B

Aarhus U13-B Print Roster v Ikast-B U13-B Print Roster

League @ Sønderborg       Umpires:

Comment: Ny dato

Saturday

17

Aug 2024
14:30

2024 Turnering - 4. Division Øst - pulje B

Glostrup 3 Print Roster v Frem 3 Print Roster

League @ Glostrup       Umpires:

Saturday

17

Aug 2024
15:00

2024 Turnering - Vest U13-B

Ikast-B U13-B Print Roster v Sønderborg U13-B Print Roster

League @ Sønderborg       Umpires:

Comment: Ny dato

Sunday

18

Aug 2024
10:00

2024 Turnering - 1.Division

Husum 1 Print Roster