Fixtures

Sunday

9

Jul 2023
11:00

2023 Turnering

Albertslund 2 v APMM 1

League @ Albertslund       Umpires: Syed Bilal Shah

Sunday

2

Jul 2023
11:00

2023 Turnering

Tåstrup 1 v Soraner 3

League @ Tåstrup       Umpires: Krishna Chand

Sunday

2

Jul 2023
11:00

2023 Turnering

APMM 1 v KB 3

League @ APM       Umpires:

Saturday

1

Jul 2023
11:00

2023 Turnering

Bella 2 v Albertslund 2

League @ Bella       Umpires: Qamar Farooq Ahmed

Saturday

1

Jul 2023
11:00

2023 Turnering

Ishøj 3 v Hvidovre 2

League @ Ishøj       Umpires: Bhavik Desai

Sunday

25

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

Tåstrup 1 v APMM 1

League @ Tåstrup       Umpires: Qamar Farooq Ahmed

Sunday

25

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

Ishøj 3 v KB 3

League @ Ishøj       Umpires:

Sunday

25

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

Hvidovre 2 v Albertslund 2

League @ Hvidovre       Umpires:

Comment: Albertslund ikke stille hold

Sunday

18

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

Bella 2 v Hvidovre 2

League @ Bella       Umpires:

Sunday

18

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

Albertslund 2 v KB 3

League @ Albertslund       Umpires:

Saturday

17

Jun 2023
12:00

2023 Turnering

Soraner 3 v APMM 1

League @ Soraner       Umpires: Vatsal Prajapati

Sunday

11

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

Ishøj 3 v APMM 1

League @ Ishøj       Umpires:

Sunday

11

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

Albertslund 2 v Tåstrup 1

League @ Albertslund       Umpires:

Saturday

10

Jun 2023
12:00

2023 Turnering

Soraner 3 v KB 3

League @ Soraner       Umpires: Grant O Grady

Sunday

4

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

APMM 1 v Hvidovre 2

League @ APM       Umpires: Nihal Tissera

Sunday

4

Jun 2023
11:00

2023 Turnering

Tåstrup 1 v Bella 2

League @ Tåstrup       Umpires:

Sunday

28

May 2023
11:00

2023 Turnering

Hvidovre 2 v Soraner 3

League @ Soraner       Umpires: Nihal Tissera

Saturday

27

May 2023
11:00

2023 Turnering

Bella 2 v Ishøj 3

League @ Bella       Umpires: Vatsal Prajapati

Sunday

21

May 2023
11:00

2023 Turnering

Tåstrup 1 v KB 3

League @ Tåstrup       Umpires: Vatsal Prajapati

Sunday

21

May 2023
11:00

2023 Turnering

Soraner 3 v Albertslund 2

League @ Soraner       Umpires: Dipendra Bist

Sunday

21

May 2023
11:00

2023 Turnering

Bella 2 v APMM 1

League @ Bella       Umpires: Mubashar Hassan

Saturday

13

May 2023
12:00

2023 Turnering

Soraner 3 v Ishøj 3

League @ Soraner       Umpires: Qamar Farooq Ahmed

Saturday

13

May 2023
11:00

2023 Turnering

Hvidovre 2 v KB 3

League @ Hvidovre       Umpires: Stalin Natesaan

Sunday

7

May 2023
11:00

2023 Turnering

Bella 2 v Soraner 3

League @ Bella       Umpires:

Sunday

7

May 2023
11:00

2023 Turnering

Ishøj 3 v Tåstrup 1

League @ Ishøj       Umpires: Dipendra Bist

Sunday

30

Apr 2023
11:00

2023 Turnering

Hvidovre 2 v Tåstrup 1

League @ Hvidovre       Umpires: Shafqat Mahmood

Saturday

29

Apr 2023
11:00

2023 Turnering

Albertslund 2 v Ishøj 3

League @ Albertslund       Umpires: Vatsal Prajapati

Saturday

29

Apr 2023
11:00

2023 Turnering

Bella 2 v KB 3

League @ Bella       Umpires: Qamar Farooq Ahmed

# Match Type Date Time Team 1 (Home) Team 2 Ground Umpire1 Umpire2 Scorecard
1 League 09-07-2023 11:00 AM Albertslund 2 APMM 1 Albertslund Syed Bilal Shah Scorecard
2 League 02-07-2023 11:00 AM Tåstrup 1 Soraner 3 Tåstrup Krishna Chand Scorecard
3 League 02-07-2023 11:00 AM APMM 1 KB 3 APM Scorecard
4 League 01-07-2023 11:00 AM Bella 2 Albertslund 2 Bella Qamar Farooq Ahmed Scorecard
5 League 01-07-2023 11:00 AM Ishøj 3 Hvidovre 2 Ishøj Bhavik Desai Scorecard
6 League 25-06-2023 11:00 AM Tåstrup 1 APMM 1 Tåstrup Qamar Farooq Ahmed Scorecard
7 League 25-06-2023 11:00 AM Ishøj 3 KB 3 Ishøj Scorecard
8 League 25-06-2023 11:00 AM Hvidovre 2 Albertslund 2 Hvidovre Scorecard
9 League 18-06-2023 11:00 AM Bella 2 Hvidovre 2 Bella Scorecard
10 League 18-06-2023 11:00 AM Albertslund 2 KB 3 Albertslund Scorecard
11 League 17-06-2023 12:00 PM Soraner 3 APMM 1 Soraner Vatsal Prajapati Scorecard
12 League 11-06-2023 11:00 AM Ishøj 3 APMM 1 Ishøj Scorecard
13 League 11-06-2023 11:00 AM Albertslund 2 Tåstrup 1 Albertslund Scorecard
14 League 10-06-2023 12:00 PM Soraner 3 KB 3 Soraner Grant O Grady Scorecard
15 League 04-06-2023 11:00 AM APMM 1 Hvidovre 2 APM Nihal Tissera Scorecard
16 League 04-06-2023 11:00 AM Tåstrup 1 Bella 2 Tåstrup Scorecard
17 League 28-05-2023 11:00 AM Hvidovre 2 Soraner 3 Soraner Nihal Tissera Scorecard
18 League 27-05-2023 11:00 AM Bella 2 Ishøj 3 Bella Vatsal Prajapati Scorecard
19 League 21-05-2023 11:00 AM Tåstrup 1 KB 3 Tåstrup Vatsal Prajapati Scorecard
20 League 21-05-2023 11:00 AM Soraner 3 Albertslund 2 Soraner Dipendra Bist Scorecard
21 League 21-05-2023 11:00 AM Bella 2 APMM 1 Bella Mubashar Hassan Scorecard
22 League 13-05-2023 12:00 PM Soraner 3 Ishøj 3 Soraner Qamar Farooq Ahmed Scorecard
23 League 13-05-2023 11:00 AM Hvidovre 2 KB 3 Hvidovre Stalin Natesaan Scorecard
24 League 07-05-2023 11:00 AM Bella 2 Soraner 3 Bella Scorecard
25 League 07-05-2023 11:00 AM Ishøj 3 Tåstrup 1 Ishøj Dipendra Bist Scorecard
26 League 30-04-2023 11:00 AM Hvidovre 2 Tåstrup 1 Hvidovre Shafqat Mahmood Scorecard
27 League 29-04-2023 11:00 AM Albertslund 2 Ishøj 3 Albertslund Vatsal Prajapati Scorecard
28 League 29-04-2023 11:00 AM Bella 2 KB 3 Bella Qamar Farooq Ahmed Scorecard